Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 46
візитів сьогодні: 5633
візитів всього: 579635
Прогноз погоди
Житомир вже в липні розпочне впровадження проекту GIZ «Енергоефективність у громадах»
29 квітня 2014 року 10:41
Перший заступник міського голови зустрівся з делегацією проекту GIZ «Енергоефективність у громадах». Метою зустрічі було узгодження дій учасників меморандуму (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Житомирська міська рада) щодо проведення енергоефективної модернізації в трьох дитячих садочках № 43, 63 та 70.
 
«В ході візиту сторони обговорили безліч важливих питань», - зазначає Фріц Хонерляйн(FtitzHohnerlein), архітектор, консультант проекту GIZ«Енергоефективність у громадах». – «Німецька сторона надає технічну допомогу, а саме: у проведенні тендеру і підготовці проектно-кошторисної документації».

Для реалізації планів, представники німецької сторони працюють з проектним інститутом і з управлінням капітального будівництва міста.
 
«Ми зробили важливий крок до здійснення проекту. Розпочати технічні роботи готові практично з середини липня. Якщо все піде за планом, то до кінця року ми цей проект завершимо», - констатує пан Фріц Хонерляйн.

Загалом, компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що виконує проект «Енергоефективність у громадах» та міська влада  мають на меті в ході співробітництва і взаємної зацікавленості сприяти ефективному використанню енергії не лише в Житомирі, але і у громадах об’єднання міст Новоград-Волинський, Бердичів, Коростень, шляхом впровадження системи муніципального енергоменеджменту. Лідером даного об’єднання – є Житомир, фінансується проект Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО).

Крім передбачених заходів з енергоефективності у трьох дитячих садочках у відповідності до європейських будівельних стандартів, ще однією метою проекту є вдосконалення та приведення процесів, що застосовуються міською адміністрацією, у відповідність до європейських тендерних процедур та стандартів енергоефективності.

«Впровадження проекту суттєво економить бюджетні кошти. Співпраця з НЕФКО для нас важлива, це і досвід, і практичне впровадження нових стандартів енергозбереження» - розповідає лідер консорціуму від міської влади, перший заступник міського голови Сергій Сухомлин . «Завдяки таким проектам ми впроваджуємо систему енергоудиту в місті, який буде реалізовано на всіх комунальних підприємствах Житомира. Ми зможемо в реальному часі отримувати інформацію про енерговитрати. В минулому році комплекс заходів по енергозбереженню допоміг зекономити 400 тис.грн. міського бюджету» - констатує Сергій Сухомлин.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare