Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів:
візитів сьогодні: 5625
візитів всього: 581691
Прогноз погоди
Троянди пам'яті
15 квітня 2014 року 17:21
100 кущів троянд на подвір’ї навчального закладу 15 квітня висадили учні, вчителі та випускники ЗОШ № 21. Акція була присвячена пам’яті героїв «Небесної сотні».

За словами директора школи  Світлани Ремінець, ініціатором акції «Троянди пам’яті» виступив педагогічний колектив. Батьки учнів, в свою чергу, підтримали дану ідею.

«Ми планували придбати дещо менше кущів троянд. Але, коли розповіли продавцю з якою метою  купуємо квіти, останній подарував нам 35 кущів абсолютно безкоштовно. В результаті вийшла символічна сума – 100 кущів. Хмелевський Фелікс Іванович самостійно вирощує троянди. Тому, вирішив таким чином підтримати нашу акцію, за що ми йому безмежно вдячні», – зазначила Світлана Ремінець.

На захід були запрошені і випускники школи, серед яких представники Житомирської міської ради.

Акція «Троянди пам’яті» проводилася з метою виховання в учнів почуття патріотизму, зміцнення почуття обов’язку, усвідомлення себе часткою свого народу й особистої причетності до його долі. А також об’єднання школярів, їх батьків, вчителів та випускників закладу навколо спільної справи, яка пов’язана з новими сторінками історії нашого народу.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare