Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 47
візитів сьогодні: 5618
візитів всього: 582608
Прогноз погоди
День цивільного захисту
15 квітня 2014 року 17:14
15 квітня 2014 року у загальноосвітньої школи №17 було проведено "День цивільного захисту". Учні та педагоги навчального закладу проявляли свої уміння захищати власне життя, приходити на допомогу, а також діяти в непередбачуваних екстремальних умовах та під час аварій, катастроф. Зокрема, вони виконували ряд практичних, навчально-методичних та спортивних завдань -  евакуація колективу на подвір’я навчального закладу ,написання диктанту, тестування, перегляд фільму, відпрацювання прийомів користування засобами індивідуального захисту та інші.

На День цивільного захисту Житомирську ЗОШ №17 відвідав заступник міського голови Олександр Бочковський.

«Ви підводите підсумки набутих за рік практичних та теоретичних знань й умінь щодо захисту свого життя. Сподіваюсь, що здобуті знання вміло будуть застосовуватись вами в разі необхідності», - сказав О.Бочковський.
 
«День цивільного захисту» - є підсумком роботи з підготовки школярів, педагогічного та технічного персоналу шкіл за навчальний рік з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare