Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 24
візитів сьогодні: 5264
візитів всього: 208682
Прогноз погоди
Зі святом, шановні освітяни!
2 жовтня 2009 року 09:28
Шановні працівники освіти!

Горде слово Вчитель на всіх мовах вимовляється з найбільшою повагою. За всіх часів Вчитель виконував найважливішу і найблагороднішу місію, виховуючи і навчаючи підростаюче покоління. Справді, сьогодні кожен учень - надія родини, свого села, міста, а завтра - надія України.

Своєю самовідданістю, важкою безустанною працею і постійним творчим пошуком ви закладаєте основи завтрашнього дня, формуєте інтелектуальний потенціал Житомирщини, виховуєте патріотів країни.

Прийміть від мене теплі і щирі вітання з професійним святом! Величезна подяка вам за тепло, доброту, і терпіння, за ваші мудрість і знання, за професіоналізм і самовіддачу.

Бажаю вам усім здоров'я, щастя, сімейного благополуччя і статку. Ну і, звичайно ж, нових успіхів і перемог на ниві освіти, допитливих, цілеспрямованих, моральних і вдячних учнів, що вміють дорожити своєю культурою, що люблять свою Батьківщину!


З повагою,
міський голова Віра Шелудченко


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове