Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 46
візитів сьогодні: 5625
візитів всього: 581691
Прогноз погоди
Нарада архітекторів та засідання наглядової ради з питань реконструкції вулиці Михайлівської
15 квітня 2014 року 10:00
Під час засідання наглядової ради разом з архітекторами міста було обговорено питання оголошення конкурсу на проектні рішення щодо реконструкції вулиці  Михайлівської, формування програми та умов конкурсу.
 
За словами начальника управління містобудування та архітектури міської ради Євгенії Черкасової, конкурс планується оголосити на комплексне вирішення проблем вулиці Михайлівської.

У ході  обговорення  учасники засідання визначили основні проблеми, які  повинні бути відображені при складанні умов та програми конкурсу.
Необхідно:
-        скласти історичну довідку по вул. Михайлівській,яка повинна стати основою при прийнятті проектних рішень;
-        опрацювати питання технічного стану конструкцій  окремих будівель на вулиці;
-        визначитись з питанням  транспортної доступності на прибудинкові території, завантаження  споруд торгівельного та іншого громадського призначення.
 
Окремим пунктом учасники засідання обумовили необхідність вирішення інженерних питань, а саме  - заміни, ремонту, перенесення  комунікацій, вирішення проблем з гідроізоляцією будинків.

Учасники засідання  також зауважили, що під час формування умов конкурсу потрібно  звернути увагу проектувальників на архітектурний вигляд  фасаду будівлі, в якій знаходиться магазин спорттоварів. Будівля  не відповідає загальному історичному та  архітектурному  вигляду вулиці.

За підсумками обговорення заплановано управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища підготувати умови та програму конкурсу, винести на розгляд наглядової ради разом із архітекторами міста, після  чого підготувавши відповідний  проект рішення, винести на розгляд виконавчого комітету  


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare