Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 51
візитів сьогодні: 5614
візитів всього: 579674
Прогноз погоди
Щоб зробити Житомир ЧИСТО європейським, мають долучитися всі
9 квітня 2014 року 11:55
До 20 квітня комунальні служби приберуть Житомир та узбіччя міста. Про це на плановому, щотижневому брифінгу повідомила начальник управління житлового господарства Світлана Півоварова.
 
Світлана Півоварова закликає всіх долучитися до прибирання, а особливо звернути увагу на, так звані, не закріплені території. Вони займають у місті 358 тис.кв.м. і не належать комунальним підприємствам. За кожним двірником місцевих КВЖРЕПів рахується по 5тис.кв.м. території – це площа, що проплачується тарифною ставкою.
 
«Для того, щоб місто було чистим і охайним, управління займеться і турнікетами на вулицях Житомира», - повідомляє Світлана Півоварова. «Для цього помиють та покрасять металеві конструкції вздовж вулиць міста». Покрасять також і опори, що належать ТТУ, Міськсвітло та іншим комунальним підприємствам, побілять дерева.
 
Взагалі, на сьогодні, як зазначила Світлана Півоварова, вже зроблена велика робота від початку місячника з благоустрою. «Управління обласного та міського значення попрацювали на своїх об’єктах, активно долучаються до загальноміського прибирання  і молодіжні організації, вже прибирали місто «Правий сектор», журналісти та багато інших молодіжних громадських організацій.
 
8 квітня відбулося друге виїзне засідання Богунським районом міста. Світлана Півоварова перевірила як ведеться загальноміське прибирання комунальними підприємствами міста. В свою чергу, Корольовський район на минулому тижні оглянула в.о. міського голови Любов Цимбалюк. За результатами об’їзду та огляду, як комунальні, так і приватні підприємства отримали зауваження, їм було доручено в найкоротший термін вирішити проблему.
 
Перший заступник міського голови Сергій Сухомлин на робочій нараді поставив завдання відповідним службам як найшвидше виконати поточний ремонт доріг, а також нанести розмітку.
 
Загальноміський благоустрій триває до 20 квітня, а вже 12 квітня влада запрошує всіх і кожного долучитись до прибирання аби зробити Житомир ЧИСТО європейським.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare