Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 40
візитів сьогодні: 5625
візитів всього: 581685
Прогноз погоди
Житомир залишається лідером з впровадження проектів з енергоефективності в Україні
4 квітня 2014 року 14:17
Про це під час робочої зустрічі з представниками  міжнародних фінансових організацій, яка відбулася 2 квітня  в Житомирській міській раді повідомила старший інвестиційний радник Північної Екологічної Фінансової Корпорації(  (NEFCO ) Юлія  Шевчук. Зустріч була присвячена обговоренню питань щодо подальшої реалізації енергоефективних проектів у  Житомирі. Житомир є учасником 6 проектів з енергоефективності, які реалізуються при підтримці міжнародних донорів: ЄБРР,Фонду Східно - європейського партнерства з енергоефективності та довкілля, Північної  екологічної фінансової  корпорації (НЕФКО),Світового Банку, Швейцарського бюро співробітництва, Проект українсько-німецького технічного співробітництва GIZ « Енергоефективність  у громадах». Загальна сума залучених інвестицій становить 20,234 млн. євро, загальна сума економічних вигод в рік 4,005 млн.євро.
 
В складі офіційної делегації до Житомира прибули також  заступник директора  Швейцарського бюро співробітництва в Україні Петра Відмер, Денис Гайовий, провідний банкір Європейського банку реконструкції та розвитку. В зустрічі взяли  участь народний депутат України, перший заступник голови комітету ВРУ з питань будівництва,житлово-комунального господарства і муніципального розвитку Геннадій Зубко  та перший заступник міського голови Сергій  Сухомлин.
 
Учасники заходу проаналізували результати виконаних та поточних енергоефективних проектів і обговорили перспективні напрямки в реалізації наступних. Зокрема , у своєму виступі перший заступник міського голови Сергій  Сухомлин  відмітив позитивні результати від впровадження   заходів з енергозбереження в рамках проекту «Підвищення енергоефективності об’єктів комунальної та бюджетної сфери м. Житомира»: утеплення ДНЗ №21 та встановлення 1700 світлодіодних ліхтарів Внаслідок цього економія теплової енергії склала  230,37 МВт (164,35 тис.грн.);економія електроенергії – 306,588 кВт год/рiк (377.103 тис.); скорочення викидiв СО2 – 392,98 тонни/рік;загальна економiя коштів становить  541,463 тис.грн. (за перший рік).


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare