Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 43
візитів сьогодні: 5614
візитів всього: 579665
Прогноз погоди
Володимир Дебой розповів, чи буде оскаржувати результати сесії
26 лютого 2014 року 19:08

 

Володимир Дебой прокоментував результати вчорашньої сесії та розповів про своє бачення розвитку подій у м. Житомирі в найближчий час.

Міського голову обирає громада і громада має приймати рішення. Є виключні статті, які передбачають відставку міського голови сесією міської ради. На думку Володимира Михайловича, вчора жодних підстав для цього не було. Це революційним момент, яким користуються зрадники і пристосуванці.

«Для мене головним було і залишається – зберегти мир у Житомирі, забезпечити спокій і не допустити насилля. Уже сьогодні високо оцінюють досвід нашого міста, бо коли навколо палали міста – у Житомирі був мир», – підкреслив Володимир Дебой.

Володимир Михайлович акцентував, що на разі оскаржувати свою відставку у суді не буде та вважає, що людям потрібно дати можливість попрацювати і відзвітуватися перед громадою, щоб суспільство оцінило результати їхньої діяльності.

Нагадаємо, що сам Володимир Дебой розповів про напрацювання минулих трьох років під час сесії 25 лютого 2014 року «Що вдалося зробити Володимиру Дебою для громади Житомира».

Він підкреслив, що у повноваженнях обласної ради – надати субвенцію для ТТУ. Тепер ця можливість у руках голови обласної ради Віталія Француза, який донедавна входив у склад виконавчого комітету Житомирської міської ради та знає питання досконало. Посада в області не дає права забути про рідне місто.

У цьому році понад 140 млн. грн. заплановано спрямувати на розвиток Житомира.

«Ми не залишили місто з пустими рахунками, а навпаки збільшили і не розтрачали кошти даремно. Ми робили проекти, готували міжнародні договори про співпрацю. Я розумію, що цим будуть користуватися наступники, але звик працювати совісно на результат. Оцінка громади для мене найважливіша», – наголосив Володимир Михайлович.

За його словами, люди, які підняли майдан – це справжні патріоти, але, на жаль, уже зараз цим починають користуватися негідники. У депутатів є бажання «розтягнути» гроші по своїх округах на підвал, сходинку, доріжку, зробити собі передвиборчу кампанію за бюджетні гроші. Насправді – це гроші міського бюджету, що повинні бути використанні на проекти, які вимагають капітальних видатків, для того, щоб, зокрема, вся громада відчувала якість питної води, безперервне цілодобове водопостачання, збільшення гарячого водопостачання у будинках.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare