Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5573
візитів всього: 507875
Прогноз погоди
Представники житомирської сфери культури засуджують прояви вандалізму та мародерства у місті
21 лютого 2014 року 16:13

У відкритому листі представники сфери культури Житомира висловлюють свою позицію щодо суспільно-політичної ситуації у місті.

Зокрема, у листі зазначено, що Житомир завжди вирізнявся серед інших міст спокійним мирним способом життя і повагою до різних культур, тому у непростий час потрібно подбати про місто та його добробут, а не влаштовувати безлад і руйнування.

«Ми засуджуємо руйнування архітектурного обличчя міста Житомир, грабежі, прояви вандалізму та мародерства. Просимо, як ніколи проявити мудрість і не піддаватися на провокації невідомих осіб», – заявляють представники культурної сфери.

Вони звертаються до всіх – проводити роз’яснювальну роботу зі своїми близькими, дітьми, онуками, колегами та друзями про неприпустимість участі у погромі Житомира, Закликають не підтримувати діяльність радикально налаштованих груп, що прибули до міста з єдиною метою – досягти своїх власних політичних цілей будь-якою ціною.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare