Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 37
візитів сьогодні: 5433
візитів всього: 399048
Прогноз погоди
Міський голова Володимир Дебой запрошує житомирян на загальноміські збори
21 лютого 2014 року 12:37

Житомирський міський голова Володимир Дебой ініціює проведення 22 лютого 2014 року о 15.00 год. на майдані ім. С.П. Корольова загальноміських зборів житомирян.

Мер Житомира Володимир Дебой запрошує всіх житомирян, які не хочуть, щоб їх місто палили та руйнували, зібратися мирно й висловити свою позицію.

«Я звертаюся до всіх небайдужих людей м. Житомира. Накал політичних пристрастей та конфронтації у м. Житомирі зростає. Є загроза і небезпека, що нова хвиля насилля може торкнутися м. Житомира, кожної родини, кожного підприємця, кожної, не дай Боже, домівки. Враховуючи ситуацію, яка є в місті, враховуючи звернення депутатів та громадськості, я оголошую на завтра – суботу – 14.00 год. позачергову сесію Житомирської міської ради по єдиному питанню – висловитися щодо ситуації в державі і в м. Житомирі та як не допустити нам конфронтації насилля.  

Я також запрошую всіх небайдужих житомирян прийти на 14.00 год. до міської ради, а на 15.00 год. завтра, в суботу, провести загальноміські збори житомирян і висловити свою позицію, а також, як нам спільно діяти, щоб не допустити в Житомирі насилля і кровопролиття.

Ми не можемо допустити, щоб чужі люди, які приїхали сюди тимчасово, зробили у місті безлад і потім нам із цим було жити.

Звертаюся до всіх: прийдіть на 15.00 год. на загальноміські збори житомирян. Всі небайдужі люди, чекаємо вас на майдані Корольова», – звернувся до громади Житомира міський голова Володимир Дебой.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове