Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5620
візитів всього: 545999
Прогноз погоди
Для Спеціалізованого дитячого кінотеатру імені І. Франка заплановано придбати сучасне цифрове обладнання
21 лютого 2014 року 09:32

Про роботу управління культури Житомирської міської ради прозвітувала під час засідання виконавчого комітету 19 лютого 2014 року начальник управління культури Лариса Харчук.

«Ми спостерігаємо динаміку фінансового забезпечення галузі упродовж 3-х останніх років. Контрольний показник на виконання власних і делегованих повноважень у 2014 складає більше 29 млн. грн.», – зазначила під час доповіді Лариса Харчук.

Як повідомила Лариса Харчук, заклади культури приймають людей з особливими потребами. У 26 приміщеннях встановлені кнопки-виклики.

Також Лариса Петрівна детальніше розповіла про функціонування кінотеатру ім. І. Франка.

«На жаль, кількість дорослих відвідувачів у кінотеатрі зменшується, але при цьому постійно збільшується дитяча глядацька аудиторія. Більшість дітей відвідують сеанси безкоштовно. Це, наприклад, діти-сироти. Також сеанси за знижками відвідують школярі. Проте кінотеатру імені І. Франка на сьогоднішній день важко конкурувати з іншими кінотеатрами в місті, які відповідають сучасним вимогам. Тим не менше він все-таки працює і, сподіваємось, завдяки підтримки депутатів для кінотеатру буде придбано сучасне цифрове обладнання для покращення його роботи», – наголосила під час доповіді Лариса Харчук.

«Хотів би звернути увагу членів виконавчого комітету, що дитяча аудиторія в кінотеатрі дійсно збільшується. Це продемонстровано на слайді презентації. Але для того, щоб кінотеатр був конкурентоздатним, працював в належних ринкових умовах йому потрібне цифрове обладнання. Ввечері це можуть бути комерційні сеанси, а вдень – сеанси для дітей та школярів», – підсумував Житомирський міський голова Володимир Дебой.

Довідка:

Для розвитку творчості в м. Житомирі функціонує 11 закладів культури, 8 бюджетних (5 музичних шкіл, 1 художня, комунальні заклади «Палац культури» з філією-клубом «Соколова Гора» і «Централізована бібліотечна система» з 14 бібліотеками-філієми) та 3 госпрозрахункових (комунальні заклади «Палац культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна» і «Об’єднана дирекція кінотеатрів міста», до складу якої входить 3 кінотеатри – кінотеатр «Жовтень», кінотеатр «Космос», Спеціалізований дитячий кінотеатр ім. І. Франка, КП «Обрядове»).

Щороку проводиться близько 270 культурно-масових заходів з них 17 загальноміських та 20 загальнодержавних свят.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare