Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 37
візитів сьогодні: 5401
візитів всього: 355607
Прогноз погоди
Міський голова про останні події суспільно-політичної ситуації в місті
20 лютого 2014 року 12:24

Брифінг міського голови Володимира Дебоя щодо суспільно-політичної ситуації та подій за останню добу в м. Житомирі відбувся сьогодні зранку, 20 лютого 2014 року в прес-центрі міської ради. Зустріч також відбулась за участі лікарів міста і представників ЗМІ.

«Сьогодні день скорботи. І ми безумовно висловлюємо свої співчуття усім рідним загиблих у страшних конфліктах і в тому горі, що прийшло на українську землю. На жаль, це горе не оминуло місто Житомир. Майже місяць нам вдавалось зберігати мир і спокій в нашому місті», – зазначив Володимир Дебой.

Міський голова наголосив на тому, що 23 січня, 24 січня, під час сесії міської ради всі житомиряни і громада міста знайшли порозуміння і не допустили насилля в місті Житомирі.

«Вчора, на жаль, пролилася кров житомирян. Зранку я звертався до житомирян, а ввечері було повністю розгорнуто цілодобову роботу лікарень – ЦМЛ № 1 та ЦМЛ № 2. За цей період до лікарень прибули 23 людини, які отримали необхідну медичну допомогу, з них госпіталізовано 6 правоохоронців. Серед 23 постраждалих 22 правоохоронці і одна людина, яка представилась простим перехожим», – зазначив міський голова.

Згідно з угодою із КП «Фармацією» потерпілим безкоштовно надавалась перша медична допомога у вигляді усіх необхідних медичних ліків.

«Ще раз звертаюсь до свідомих житомирян: нам не можна допустити подальшого розгортання насилля та конфронтації. Двері Житомирської міської ради завжди були відчиненими для житомирян, відкриті для громади. Міська рада, її склад, є легітимним органом, який було обрано громадою міста і який забезпечує життєдіяльність міста. Думаю, що нам, в першу чергу потрібно зберегти спокій, не допустити подальшого розгортання насилля і забезпечити в подальшому життєдіяльність міста», – наголосив міський голова.

Як зазначив Володимир Дебой, вирішення питання суспільно-політичної ситуації в державі знаходиться у площині Верховної Ради України, Президента України, в м. Києві.

І закликав активістів, а також політичних діячів шукати врегулювання ситуації в мирній площині задля недопущення насилля: «Жодні політичні амбіції не варті людського життя. Закликаю усіх інших політичних діячів, регіонального, місцевого рівня, давайте відкинемо свої політичні уподобання, спекуляції і зробимо все для того, щоб не допустити насилля», – наголосив міський голова.

Також під час виступу Володимир Дебой висловив подяку лікарям, які надавали допомогу усім постраждалим.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове