Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 37
візитів сьогодні: 5575
візитів всього: 512913
Прогноз погоди
Житомир готується до паводків і підтоплень
18 лютого 2014 року 15:18

Про хід виконання Плану заходів управлінь, організацій, установ та підприємств міста Житомир щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у 2014 році та вжиття додаткових заходів сьогодні, 18 лютого 2014 року, під час засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС розповів начальник управління з питань НС та ЦЗН міської ради Микола Дідківський.

«Протягом лютого спостерігається позитивна плюсова температура, тобто ми очікуємо паводків. Ще у грудні 2013 року був складений детальний План заходів. Ми повинні звернути увагу на всі недоліки для того, щоб їх усунути і не допустити підтоплення міста», – підкреслив Микола Дідківський.

Як повідомив заступник начальника Житомирського обласного центру з гідрометеорології Володимир Войтович, наразі  рівень води у водоймах м. Житомира піднявся на 26 см., проте цей показник значно нижчий від минулорічного.

Міська комісія вже перевірила стан готовності житомирських гідроспоруд. Микола Дідківський підкреслив, що більшість споруд готові до пропуску води, однак є декілька таких об’єктів, які мають проблеми з обладнанням для регулювання скиду води, зокрема, гідровузол ВАТ «Електровимірювач» на р. Крошенка. Підприємство готує документи для передачі цього об’єкту у комунальну власність міста.

«Більшість проблем у нас виникає у приватному секторі. Там не завжди є можливість використати комунальну техніку. Ми будемо намагатися забезпечити максимальну кількість рукавів і техніку підвищеної прохідності», – акцентував Микола Дідківський.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare