Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 36
візитів сьогодні: 5573
візитів всього: 507862
Прогноз погоди
У Житомирі проводитимуть заходи щодо попередження аварійних ситуацій
18 лютого 2014 року 14:01

Сьогодні, 18 лютого 2014 року, під час засідання міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення звернутися до обласної комісії з проханням виділити кошти з резервного фонду державного бюджету на попередження надзвичайних ситуацій.

За інформацією директора КП «Житомирводоканал» міської ради Михайла Ничипорука, документально підтверджена амортизаційна зношеність водогону  Ø1200 мм на 100 % і незадовільний (аварійно-небезпечний) стан водогону Ø 600 мм.

Як повідомив начальник управління з питань НС та ЦЗН міської ради Микола Дідківський, у випадку не виконання комунальним підприємством термінових заходів, направлених на запобігання виникнення надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру, зокрема, проведення реконструкції водогону Ø 600 мм централізованого водопостачання між водопровідно-насосними станціями І-го та ІІ-го підйомів води міста Житомир може призвести до виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру, пов’язаної з припиненням водопостачання населення міста.

Начальник управління комунального господарства міської ради Олександр Марцун наголосив: «Об’єкт водопостачання такої категорії повинен мати 100% дублювання. На сьогоднішній день у нас немає можливості забезпечити дублювання існуючого водогону. Для такої процедури потрібно близько 38 млн. грн. Ми змушені звертатися в область за допомогою, бо обласний центр може залишитися без води у випадку аварійності».

У свою чергу Микола Дідківський акцентував, що у разі припинення водопостачання для того, щоб забезпечити місто Житомир питною водою з розрахунку 10 л. на людину потрібно залучити 102 автомобілі, які будуть робити по чотири рейси в день. Це за умови, що кожна людина буде отримувати виключно 10 л. води. Наразі в місті таких машин усього 52.

«Незважаючи на те, що ситуація ще не наблизилась до критичної, проте краще попередити, ніж потім мати наслідки масштабної катастрофи», – наголосив Микола Дідківський.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare