Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 67
візитів сьогодні: 5573
візитів всього: 507881
Прогноз погоди
У Житомирі обстежать гідроспоруди та їхню готовність до паводку
10 лютого 2014 року 17:26

Незабаром в м. Житомирі очікується паводок. Житомирський обласний центр з гідрометеорології прогнозує плюсові температурні показники.

Враховуючи складну паводкову ситуацію, що склалась в м. Житомирі навесні 2013 року, профільним заступником міського голови прийнято рішення на проведення комісійного обстеження гідроспоруд на території міста.

У період із 11 по 13 лютого 2014 року фахівцями управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, управління комунального господарства Житомирської міської ради та з залученням представників Житомирського обласного управління меліорації та водного господарства, власників гідроспоруд буде проведено перевірку стану готовності до пропуску льодоходу, весняної повені водосховищ та гідровузлів на річках Тетерів та Крошенка.

За результатами перевірки балансоутримувачам будуть надані пропозиції для здійснення заходів, направлених на запобігання виникненню надзвичайних ситуацій в період пропуску льодоходу та весняної повені, мінімізації негативних наслідків, оперативного реагування та недопущення порушення нормальних умов життєдіяльності населення міста.

 

За інформацією управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населенняВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare