Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5433
візитів всього: 399038
Прогноз погоди
Депутати підтримали загальну частину міського бюджету на 2014 рік
7 лютого 2014 року 15:43

 

Сьогодні, 07 лютого 2014 року, депутати Житомирської міскої ради підтримали загальну частину бюджету міста Житомира (делеговані державою повноваження) та бюджет розвитку в частині боргів минулого року (42,8 млн.грн.). За це рішення проголосували 46 депутатів міської ради.

Міський голова Володимир Дебой запропонував бюджет розвитку міста прийняти після більш детального обговорення, вивчення та внесення пропозицій, під час наступної сесії, яка орієнтовно відбудеться 27 лютого 2014 року.

«Чергову сесію заплановано провести в кінці лютого, щоб житомиряни долучились до ретельного розгляду і вивчення бюджету розвитку», – підкреслив Володимир Дебой

Прийнята загальна частина бюджету в першу чергу захищає медицину, освіту, соціальних працівників та спрямована на погашення боргів за роботи, виконані у 2013 році. Проте, затягування прийняття бюджету розвитку може поставити під питання реалізації соціально-значимих для міста проектів.

«Кожен день неприйняття бюджету розвитку – це невиконання тих чи інших робіт, які є важливими насамперед для міста, а отже є втраченим. Чим швидше депутати підтримають бюджет розвитку, тим швидше  вдасться спрямувати кошти на капітальні видатки, зокрема, на капітальні ремонти, поліпшення стану садочків, шкіл тощо»,  – акцентував міський голова.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове