Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5625
візитів всього: 581694
Прогноз погоди
Програма «Безпечне місто» допоможе попереджати і швидше реагувати на негативні ситуації в м. Житомирі
4 лютого 2014 року 09:10

 

Про Програму захисту населення і території міста від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014 – 2016 роки розповів начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Микола Дідківський під час засідання постійної комісії з питань економіки, транспорту, зв’язку, підприємництва та торгівлі, що відбулось 30 січня 2014 року.

Також Микола Дідківський представив присутнім презентацію міської цільової програми «Безпече місто» і наголосив на основних завданнях системи відоспостереження та відеоконтролю, а саме:

1. Забезпечення цілодобового контролю за визначеними об’єктами міста.

2. Надання доступу до інформації про оперативну обстановку на об’єктах міської інфраструктури уповноваженим органам.

3. Сприяння оперативному реагуванню на зміну оперативної обстановки і дорожнього руху.

4. Попередження надзвичайних ситуацій та подій, можливих терористичних актів, правопорушень та злочинів.

5. Забезпечення взаємодії між службами міста.

6. Ведення архіву відео та аудіо інформації.

7. Передача архівної інформації за запитом відповідних служб.

«Проблема як колективної безпеки, так і особистої безпеки на сьогодні є дуже актуальною. Досвід українських міст демонструє позитивні результати впровадження систем відеоспостережання та відеоконтролю. Тому, в перспективі, необхідно створити не новий центр, який потребує значних грошових затрат, а на базі КП «Міський інформаційний центр» впровадити функцію спостереження. Програма «Безпечне місто» перспективна і розрахована на майбутнє», – зазначив Микола Васильович.

Депутатська комісія підтримала дані проекти рішень.

Довідка:

Програма «Безпечне місто» – це комплексна автоматизована система, впроваджена в рамках міста, в основі якої лежить комплекс програмно-апаратних, технічних та організаційних заходів, спрямованих на забезпечення безпеки громадян, інформаційної підтримки служб реагування та забезпечення життєдіяльності, а також управління об’єктами та системами житлово-комунального господарства та громадського транспорту.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare