Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 19
візитів сьогодні: 5573
візитів всього: 507887
Прогноз погоди
Самовільно встановлені тимчасові споруди підлягатимуть демонтажу
31 січня 2014 року 14:15

 

Засідання постійної комісії з питань економіки, транспорту, зв’язку, підприємництва та торгівлі відбулось 30 січня 2014 року.

Під час комісії заслухали заступника начальника управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради Олену Крижановську щодо незаконно встановлених тимчасових споруд і чому вони не демонтовані.

Олена Вікторівна повідомила, під час проведення інвентаризації тимчасових споруд на території м. Житомира виявлено 53 тимчасові самовільно розташовані споруди.

Також начальник КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Юрій Самборський надав інформацію за період 2012 – 2013 років щодо звернень стосовно знесення незаконно встановлених тимчасових споруд та їх виконання.

Юрій Анатолійович наголосив на тому, що власників самовільно встановлених тимчасових об’єктів неодноразово попереджають про штрафи, демонтаж об’єктів, але часто на ці попередження вони не реагують, а після демонтажу навіть повторно встановлюють їх.

«Якщо у членів нашої комісії буде бажання, пропоную створити робочу групу, яка оглянула б центральні вулиці міста і запитала у власників документи і відповідні дозволи на торгівлю», – зазначив голова комісії Юрій Ткаченко.

За пропозицією першого заступника Житомирського міського голови Галини Семенець, члени комісії доручили управлінню комунального господарства підготувати проект рішення «Про демонтаж незаконно встановлених тимчасових споруд» і внести на розгляд сесії.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare