Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 14
візитів сьогодні: 5397
візитів всього: 347515
Прогноз погоди
30 січня виходить оновлена газета «Місто»
30 січня 2014 року 10:58

Врахувавши пропозиції житомирян, які надсилали свої листи до редакції газети «Місто», враховуючи необхідність та щире бажання колективу покращити газету, сьогоднішній номер вийде оновленим. Це лише початок змін.

У номері: коментарі, роз’яснення депутатів Житомирської міської ради, інтерв’ю, ексклюзивний матеріал про Польщу та чим Житомир подобається Генеральному Консулу Речі Посполитої.

«Гаряча» п’ятниця: сесія міської ради, засідання виконкому – Житомир став прикладом міста, де влада разом із громадою.

Про роль і роботу депутатських комісій розповідатимуть голови постійних комісій міської ради – Геннадій Забродський, Василь Кучик, Сергій Мірошніков, Юрій Ткаченко та Володимир Башек.

Актуальне інтерв’ю про те, яким буде бюджет Житомира цього року й що від нього очікувати житомирянам – розповідає директор департаменту бюджету і фінансів Житомирської міської ради Сергій Гаращук.

Про життя, захоплення, про те, чи легко жінці займати депутатське крісло – поділилася депутат міської ради Тетяна Шкуропат.

Нові рубрики, фотоконкурс «Житомир і житомиряни» – все це та  багато іншого читайте у свіжому номері газети «Місто», який виходить сьогодні, 30 січня.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове