Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5573
візитів всього: 507833
Прогноз погоди
Міський голова Володимир Дебой відзначив переможців чемпіонату України з футзалу
27 січня 2014 року 11:00

Чемпіонат України з футзалу завершився у м. Житомирі 25 січня 2014 року в ФСК «Динамо».

Чемпіонат проходив із четверга, 23 січня, одразу у двох вікових категоріях – 35 років і старші та 55 років і старші.

У головному ветеранському турнірі взяли участь команди з усієї держави, які у двох вікових категоріях зіграли близько 30 ігор, що проходили у спорткомплексі «Динамо».

Житомирський міський голова Володимир Дебой, який приїхав на урочисте закриття чемпіонату із заступником Олександром Бочковський та начальником управління у справах сім’ї, молоді та спорту Оленою Сарно, відзначив переможців та побажав спортсменам-ветеранам нових життєвих і спортивних перемог.

За результатами змагань переможцями чемпіонату України з футзалу стали:

– категорія  віком 35+ (і старші):

І місце – команда «Чорне море» (м.Одеса);

ІІ місце – команда «Аякс» (м. Шахтарська, Донецька область);

ІІІ місце – команда «Ворзель» (м. Ворзель, Київська область;

– категорія  віком 55+ (і старші):

І місце – команда «Центромаш-Ніка» (Збірна Донецької області);

ІІ місце – команда «Чорне море» (м. Одеса);

ІІІ місце – команда «КПІ» (м. Київ).

Організатори чемпіонату – Асоціація футзалу України (АФУ) (голова Сергій Васильович Владико), комітет ветеранського футзалу АФУ (голова комітету Король Олександр Євгенович) і федерація футзалу міста Житомира (голова – Таран Віктор Леонідович) за підтримки Житомирської міської ради та Житомирського міського голови В.М.Дебоя.

У Житомирі міні-футбол (футзал) дуже популярний. Два сезони поспіль команда "Контингент" виступала у вищій лізі Чемпіонату України, але потім була розформована.

Частина гравців команди "Контингент" наразі виступають за  команду "Інбев", а інші за команди Житомирської області та інших областей України.

Зараз, команда "Інбев" виступає у першій лізі Чемпіонату України за рахунок спонсорських коштів.  

У Житомирі вже 17 років проводиться першість міста з міні-футболу (футзалу) серед вуличних і дворових команд, яка щорічно збирає від 50 до 100 команд, за участі від 600 до 1500 дітей та підлітків.

Змагання проводяться у 4 вікових категоріях у період літніх шкільних канікул і мають неабияку популярність серед дітей та юнаків міста.

Завдяки будівництву майданчиків з синтетичним покриттям у різних районах міста Житомира (ЗОШ № 8, № 19, № 26, № 30, № 32) вдалося провести першість на більш якісному рівні та залучити більшу кількість дітей та підлітків з різних районів міста.    

У період з 10 червня по 23 серпня 2013 року було проведено першість міста серед вуличних і дворових команд у 4 вікових категоріях, яка зібрала 56 команд (672 учасники).

Вже п’ятий рік поспіль у місті проводиться турнір з міні-футболу "Молодіжна бутса", в якому беруть найсильніші футзальні команди вищих учбових закладів І-ІV рівнів акредитації. Зрозуміло, що зустрічі постійно викликають великий інтерес у молоді своєю майстерністю та безкомпромісністю.    

У 2012-2013 навчальному році управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради було започатковано проведення Відкритого чемпіонату міста з футзалу серед дітей, в якому взяло участь 24 команди загальноосвітніх закладів міста (244 особи), а також у 2013-2014 навчальному році проводиться ІІ Відкритий чемпіонат м.Житомира з футзалу 2013 -2014 р.р. серед дітей, в якому беруть участь 24 команди (288 осіб).

Дитячий чемпіонат проводиться на базі таких загальноосвітніх закладів, як: загальноосвітня школа № 7, загальноосвітня школа № 33, міський колегіум.

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare