Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5627
візитів всього: 547301
Прогноз погоди
Володимир Кропивницький: цілодобове водопостачання у Житомирі – це результат роботи команди
23 січня 2014 року 12:54

Цілодобове водопостачання у м. Житомирі – не святкова акція, а вирішена проблема 18-річної давності. Відновлення у місті цілодобового водопостачання, чого майже два десятки років не мала третина населення – це результат роботи команди на чолі із міським головою Володимиром Дебоєм. На цьому акцентували вчора, 22 січня 2014 року, у прямому ефірі на Житомирському обласному телебаченні заступник міського голови Володимир Кропивницький та директор КП «Житомирводоканал» Михайло Ничипорук.

«Відновлення цілодобової подачі води стало можливим завдяки особистому контролю за ситуацією з боку міського голови Володимира Дебоя та директора підприємства. Перед відновленням цілодобової подачі води ми досягли зменшення втрат води на 4 тис.м.куб. за добу», – наголосив у програмі «Віч-на-віч» Володимир Кропивницький.

За словами директора КП «Житомирводоканал» Михайла Ничипорука, відновлення цілодобового водопостачання не призвело до збільшення споживання води – навпаки, за 2 декади січня водоспоживання з боку населення зменшилося, адже люди не роблять запаси води на ніч.

Крім цілодобової подачі води, для 10 тис. житомирян, що проживають у багатоквартирних будинках на проспекті Миру, відновлено подачу гарячої поди, чого люди не мали більше 10 років. Директор КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин повідомив, що підприємство активно проводить заходи з модернізації обладнання та мереж, завдяки чому можливе відновлення централізованого гарячого водопостачання.

Міський голова Володимир Дебой, який на декілька хвилин завітав на прямий ефір, підкреслив: 2014 рік для Житомира – рік втілення енергоефективних проектів та модернізації системи теплопостачання.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare