Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5586
візитів всього: 512376
Прогноз погоди
У Житомирі на спецтехніці для прибирання снігу встановили GPS-трекери
22 січня 2014 року 12:18

 

Якість очищення доріг, спусків, підйомів, мостів і шляхопроводів м. Житомира від снігу в управлінні комунального господарства Житомирської міської ради перевіряють за допомогою GPS-трекерів.

За ініціативи міського голови Володимира Дебоя, таке обладнання встановлене на спецтехніці для прибирання снігу і дозволяє контролювати роботу машин.

«У нашому управлінні та КП «Міський інформаційний центр» встановлені програми, які відображають роботу техніки і надають звіт. Ми можемо контролювати стан очищення міста від снігу та координувати роботу машин», – наголосив заступник начальника комунального господарства Житомирської міської ради Віталій Шевчук.

У маршрутному листі можна побачити роботу транспорту як за добу в цілому, так і за  кожну годину. Зокрема, відображено, о котрій годині виїхала машина, де зупинявся транспорт і на який час, з якою швидкістю працював, яка площа опрацьована та за який час.

Відстежують рух, місцезнаходження однієї чи декількох машин на карті з точністю до окремого будинку.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare