Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5625
візитів всього: 581706
Прогноз погоди
У Житомирі можуть заборонити відкриття нових маршрутів маршрутних таксі
17 січня 2014 року 12:12

Проект рішення «Про заборону відкриття нових маршрутів маршрутних таксі у м. Житомирі» запропонував депутат Житомирської міської ради Олександр Величко. Депутатська комісія з питань економіки, транспорту, зв’язку, підприємництва та торгівлі Житомирської міської ради вчора, 16 січня 2014 року, підтримала даний проект.

За словами Олександра Величка, заборона підвищить рентабельність роботи КП «ЖТТУ» Житомирської міської ради і розвантажить центральні вулиці міста від скупчення автотранспортних засобів.

У свою чергу, голова комісії Юрій Ткаченко акцентував: «Замість того, щоб звільнити маршрути через центральні вулиці від маршрутних таксі, влада у місті цілеспрямовано «вбиває» підприємство ТТУ».

З його думкою не погодився заступник Житомирського міського голови Юрій Мойсеєв, зазначивши, що влада працює у напрямку розвитку та стабільності на КП «ЖТТУ».

«Лише протягом минулого року завдяки фінансуванню з міського бюджету силами працівників ТТУ відновлено низку тролейбусів. Ми не ставимо перед собою завдання зменшити кількість транспорту на підприємстві, а навпаки – працюємо над його збільшенням», – наголосив Юрій Мойсеєв.

Він підкреслив, що вже готуються варіанти нової комплексної схеми руху.

Маршрути у місті затверджуються шляхом проведення конкурсу. Як повідомила депутат міської ради Ольга Пархомчук, згідно з Положенням про постійні комісії, маршрути і графіки повинні попередньо розглядатися постійною комісією.

Обговоривши всі зауваження та пропозиції, члени постійної комісії прийняли рішення підтримати проект рішення, а саме заборону управлінню транспорту і зв’язку Житомирської міської ради оголошувати конкурс на відкриття нових маршрутів маршрутних таксі, якщо їх графік руху включає курсування через центральні вулиці міста Житомир (Київська, В.Бердичівська, Вітрука, Щорса, Перемоги) терміном до 01.01.2015 року.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare