Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 11
візитів сьогодні: 5397
візитів всього: 347501
Прогноз погоди
У Житомирі відкрили перший пункт обігріву для безхатченків
16 січня 2014 року 13:27

Перший цілодобовий пункт обігріву та харчування для бездомних громадян м. Житомира встановили сьогодні, 16 січня 2014 року, на вул. В. Бердичівська, 113.

Намет обладнаний пересувними опалювальними пічками, забезпечений освітленням і дровами. Крім цього, на час дії пункту обігріву встановлено біотуалети.

«Я старша по цьому пункту обігріву вже третій рік. Дякую владі, всім організаціям і людям, які нам допомагають у важкий час. Такі пункти дуже потрібні. Сюди приходять не тільки ті, хто не мають житла, а й ті хто потребують підтримки і харчування», – розповіла Діана Крючкова.

Жінка підкреслила, що особливо їм подобається позитивне і доброзичливе ставлення людей, які з ними працюють.

У свою чергу мер Житомира наголосив, що у випадку пониження температури повітря до -100 С у Житомирі продовжать встановлення й інших пунктів обігріву.

«Уже третій рік поспіль такі пункти функціонують у Житомирі в зимовий період. Минулого року ними скористалося понад 1,5 тис. людей. Щоденно у кожному пункті обігріву перебувало від 15 до 20 осіб. Люди зігрівалися, харчувалися та отримували медичну допомогу. Дякую всім, хто не залишився байдужими до таких людей і долучився до роботи пунктів», – зазначив Житомирський міський голова Володимир Дебой.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове