Одним із найважливіших питань під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради 15 січня 2014 року стало питання про проходження опалювального сезону 2013-2014 років, стан розрахунків комунальних підприємств за спожиті енергоносії та утримання дорожньо-мостового господарства.
Як повідомив начальник управління комунального господарства Житомирської міської ради Олександр Марцун, опалювальний сезон розпочато в місті своєчасно з 1 жовтня 2013 року. Всі 58 котелень функціонують і опалюють 39 ДНЗ, 28 загальноосвітніх закладів, 20 медичних закладів, 960 житлових будинків.
Він зазначив, що у випадку виникнення аварій, здійснюється локальне відключення. Опалення відновлюється відразу після завершення робіт.
«З метою забезпечення своєчасного провадження ремонтно-відновлювальних робіт у разі виникнення аварійних ситуацій на мережах водопостачання, водовідведення, теплозабезпечення на комунальних підприємствах організовано цілодобову роботу аварійних бригад», – наголосив Олександр Марцун.
З 5 грудня 2013 року відновлено гаряче водопостачання у житлових будинках м. Житомира. Наразі централізоване водопостачання подається у 220 житлових будинків.
«У поточному сезоні після встановлення додаткового теплообмінника та заміни мережі гарячого водопостачання таким водопостачанням були забезпеченні і будинки Північно-західного району, а це 10 тис. житомирян, у яких не було гарячої води вже протягом останніх 10 років. КП «Теплокомуненерго» продовжує виконання заходів на збільшення кількості таких будинків» — акцентував Олександр Марцун.
Позитивно вплинуло на зимове утримання інженерно-транспортних мереж придбання техніки для комунальних підприємств міста.
Зокрема, для КП «УАШ» було придбано три сучасні машини фірми «Глобус» із комплектом зима-літо, КП «Міськсвітло» – нову автовишку, КП «Житомиртеплокомуненерго» – сучасний екскаватор.
«Позитивна динаміка має бути у роботі всіх комунальних підприємств міста Житомир. Щодо роботи КП «Житомирводоканал» – потрібно працювати над модернізацією систем, шукати можливості заміни насосного обладнання, придбання техніки» – підкреслив Володимир Дебой.
У сфері житлового господарства підготовка до осінньо-зимового періоду була розпочата завчасно і проведена на високому рівні. Про це розповіла начальник житлового господарства Житомирської міської ради Світлана Півоварова.
«Ми зосередили увагу на ліквідації стихійних сміттєзвалищ. У 2013 році було ліквідовано 12 сміттєзвалищ. Наразі роботи тривають щодо ліквідації ще 16 таких звалищ», – сказала Світлана Півоварова.
У свою чергу, Володимир Дебой дав вказівку прослідкувати за якістю прибирання (вивезення сміття), провести роботу у приватних секторах щодо укладання договорів на вивезення ТПВ.
Управління по зв’язках з громадськістю