Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 16
візитів сьогодні: 5397
візитів всього: 347459
Прогноз погоди
Опалювальний сезон у розпалі. Як працюють комунальні підприємства
16 січня 2014 року 09:45

 

Одним із найважливіших питань під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради 15 січня 2014 року стало питання про проходження опалювального сезону 2013-2014 років, стан розрахунків комунальних підприємств за спожиті енергоносії та утримання дорожньо-мостового господарства.

Як повідомив начальник управління комунального господарства Житомирської міської ради Олександр Марцун, опалювальний сезон розпочато в місті своєчасно з 1 жовтня 2013 року. Всі 58 котелень функціонують і опалюють 39 ДНЗ, 28 загальноосвітніх закладів, 20 медичних закладів, 960 житлових будинків.

Він зазначив, що у випадку виникнення аварій, здійснюється локальне відключення. Опалення відновлюється відразу після завершення робіт.

«З метою забезпечення своєчасного провадження ремонтно-відновлювальних робіт у разі виникнення аварійних ситуацій на мережах водопостачання, водовідведення, теплозабезпечення на комунальних підприємствах організовано цілодобову роботу аварійних бригад», – наголосив Олександр Марцун.

З 5 грудня 2013 року відновлено гаряче водопостачання у житлових будинках м. Житомира. Наразі централізоване водопостачання подається у 220 житлових будинків.

«У поточному сезоні після встановлення додаткового теплообмінника та заміни мережі гарячого водопостачання таким водопостачанням були забезпеченні і будинки Північно-західного району, а це 10 тис. житомирян, у яких не було гарячої води вже протягом останніх 10 років. КП «Теплокомуненерго» продовжує виконання заходів на збільшення кількості таких будинків» — акцентував Олександр Марцун.

Позитивно вплинуло на зимове утримання інженерно-транспортних мереж придбання техніки для комунальних підприємств міста.

Зокрема, для КП «УАШ» було придбано три сучасні машини фірми «Глобус» із комплектом зима-літо, КП «Міськсвітло» – нову автовишку, КП «Житомиртеплокомуненерго» – сучасний екскаватор.

«Позитивна динаміка має бути у роботі всіх комунальних підприємств міста Житомир. Щодо роботи КП «Житомирводоканал» – потрібно працювати над модернізацією систем, шукати можливості заміни насосного обладнання, придбання техніки» – підкреслив Володимир Дебой.

У сфері житлового господарства підготовка до осінньо-зимового періоду була розпочата завчасно і проведена на високому рівні. Про це розповіла начальник житлового господарства Житомирської міської ради Світлана Півоварова.

«Ми зосередили увагу на ліквідації стихійних сміттєзвалищ. У 2013 році було ліквідовано 12 сміттєзвалищ. Наразі роботи тривають щодо ліквідації ще 16 таких звалищ», – сказала Світлана Півоварова.

У свою чергу, Володимир Дебой дав вказівку прослідкувати за якістю прибирання (вивезення сміття), провести роботу у приватних секторах щодо укладання договорів на вивезення ТПВ.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове