Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5625
візитів всього: 547232
Прогноз погоди
Конкурсні торги: діти у житомирських ДНЗ і НВК отримують сертифіковані продукти харчування
10 січня 2014 року 18:20

Упродовж 26-30 грудня 2013 року комітетом з конкурсних торгів управління освіти Житомирської міської ради проведено процедуру розкриття конкурсних торгів на закупівлю продуктів харчування для потреб дошкільних навчальних закладів і навчально-виховних комплексів міста.

На кожний предмет закупівлі (продукт харчування) комітету з конкурсних торгів було надано від трьох до семи пропозицій.

Членами комітету з конкурсних торгів відповідно до статті 28 Закону України «Про здійснення державних закупівель» проводиться робота з розгляду та оцінки поданих пропозицій конкурсних торгів і визначення переможців торгів, з якими у подальшому будуть укладені угоди на постачання продуктів.

Згідно з вищезазначеним законом, учасниками торгів можуть бути як виробники продукції, так і дилери, дистриб’ютори, агенти. Визначальними при акцептуванні пропозиції конкурсних торгів є ціна на продукт та його якість.

Протягом січня 2014 року за скороченою процедурою проводитимуться торги, які були відмінені: на закупівлю риби, масла вершкового, цукру, сиру твердого, печива.

На період проведення торгів та визначення підприємств, які будуть постачати продукти у дошкільні заклади в 2014 році, діють угоди з попередніми постачальниками.

Наразі до дитячих садочків міста постачаються всі необхідні сертифіковані продукти харчування.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare