Одинадцять житлових підприємств міста (КВЖРЕП №1, №3, №4, №5, №6, №8, №9, №13, №14, №15, №16) звернулися з заявами на участь у конкурсі.
Комісійно визначено переможців:
- І місце – КВЖРЕП №8 (начальник Кузьмінський С.В.) за співпрацю з мешканцями та належне утримання будинків (відзначено будинки за адресами: вул. Київська, 39 та 41);
![](/data/files/Prybudynkova1.jpg)
![](/data/files/Prybudynkova2.jpg)
![](/data/files/Prybudynkova6[1].jpg)
![](/data/files/Prybudynkova7[1].jpg)
![](/data/files/Prybudynkova5.jpg)
- ІІ місце – КВЖРЕП №4 (Начальник Тичина В.А.) за благоустрій прибудинкових територій, за співпрацю з мешканцями району (відзначено будинок за адресою: вул.. Парникова, 17);
![](/data/files/KBP4.jpg)
![](/data/files/KBP4-1.jpg)
![](/data/files/KBP4-3.jpg)
![](/data/files/KBP4-4.jpg)
![](/data/files/KBP4-5.jpg)
![](/data/files/KBP4-6.jpg)
![](/data/files/KBP4-7.jpg)
- ІІІ місце – КВЖРЕП №15 за благоустрій прибудинкових територій, за присутність власної ініціативи щодо благоустрою (відзначено будинок за адресою: вул. Лесі Українки, 48).
![](/data/files/lesya.jpg)
![](/data/files/lesya1.jpg)
![](/data/files/lesya2.jpg)
Прес-служба міської ради