Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5502
візитів всього: 441417
Прогноз погоди
Молодь обирає здоровий спосіб життя
18 вересня 2009 року 16:40
Проблема негативних явищ у молодіжному середовищі стає особливо актуальною з початком нового навчального року. Тому Служба соціально-профілактичної роботи Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді активно мобілізує власні сили, залучає громадські організації, волонтерів для проведення профілактичної роботи з дітьми та молоддю. Першочергово акцент ми робимо на тих, хто прибув на навчання до нашого міста.

З цією метою запроваджено цикл лекційно-тренінгових занять, відеолекторіїв, рольових ігор, об’єднаних темою «Наркоманія, алкоголізм, паління – негативні супутники формування молодої генерації держави».
Першими учасниками таких заходів 18 вересня 2009 року стало більше 100 першокурсники Житомирського інституту імені С.П. Корольова Національного авіаційного університету. Віримо, що ці молоді люди зроблять правильний вибір у своєму житті.


Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді



Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове