Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5625
візитів всього: 547256
Прогноз погоди
У Житомир прибула правиця Святого великомученика Гергія Побідоносця: сотні людей пройшли хресною ходою
29 листопада 2013 року 14:37

 

Декілька сотень людей взяли участь у хресній ході, що відбулася сьогодні, 29 листопада 2013 року, у Житомирі з нагоди прибуття святині – мощів Святого великомученика Гергія Побідоносця.

Правицю великомученика привезли з Греції. Святиню вже привозили до Києво-Печерської Лаври, Храму Всіх Святих м. Києва, Чернігівської єпархії, Харківської єпархії, Донецької єпархії та Дніпропетровської єпархії.

Разом із житомирянами зустріли правицю Георгія Побідоносця на майдані  ім. С.П. Корольова і голова Житомирської ОДА Сергій Рижук, голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський, заступники Житомирського міського голови Наталія Леонченко, Олександр Бочковський та Юрій Мойсеєв.

Колона пройшла по вулиці Великій Бердичівській – Перемоги – до Спасо-Преображенського кафедрального собору, де Владика Никодим провів службу.

Архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський закликав людей очистити свої серця і помисли та переосмислити життя.

«Ми живемо у нелегкий час, але маємо брати приклад із Георгія Побідоносця – набиратися терпіння, а відповідно і любові. Я дякую Президенту України Віктору Януковичу, міській та обласній владі за допомогу, підтримку і сприяння у проведення хресного ходу із десницею великомученика по всій Україні. Моліться, щоб Господь благословляв нашу владу»,  зазначив Владика Никодим.

Правиця Святого великомученика Гергія Побідоносця перебуватиме у Житомирі в соборі з 29 листопада до 1 грудня 2013 року. На цей час храм працюватиме цілодобово.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare