Стало вже доброю традицією у Житомирі - у День міста вітати новонароджених. Так і цьогорічне свято не стало вийнятком.
Привітати маленьких житомирян зранку 13 вересня з подарунками до пологових відділень прибула міський голова Віра Шелудченко.
“Напевно немає більшої радості для молодої родини і кращого подарунка місту, аніж поява дитини - донечки чи синочка”, – зазначила міський голова. Спілкуючись з мамами, вона цікавилася їх здоров’ям.А тим, хто вперше у пологовому відділенні, радила прийти ще раз за братиком, чи сестричкою.
У цей день у пологових відділеннях Центральної міської лікарні №1 та Центру матері та дитини привітали по 25 малюків, які народилися на День міста Житомира.
Прес-служба Житомирської міської ради
![](/data/files/Novonarodzheni.jpg)
![](/data/files/Novonarodzheni1.jpg)
![](/data/files/Novonarodzheni2.jpg)
![](/data/files/Novonarodzheni3.jpg)
![](/data/files/Novonarodzheni4.jpg)
![](/data/files/Novonarodzheni5.jpg)
![](/data/files/Novonarodzheni6.jpg)
![](/data/files/Novonarodzheni7.jpg)
![](/data/files/Novonarodzheni8.jpg)
Привітати маленьких житомирян зранку 13 вересня з подарунками до пологових відділень прибула міський голова Віра Шелудченко.
“Напевно немає більшої радості для молодої родини і кращого подарунка місту, аніж поява дитини - донечки чи синочка”, – зазначила міський голова. Спілкуючись з мамами, вона цікавилася їх здоров’ям.А тим, хто вперше у пологовому відділенні, радила прийти ще раз за братиком, чи сестричкою.
У цей день у пологових відділеннях Центральної міської лікарні №1 та Центру матері та дитини привітали по 25 малюків, які народилися на День міста Житомира.
Прес-служба Житомирської міської ради
![](/data/files/Novonarodzheni.jpg)
![](/data/files/Novonarodzheni1.jpg)
![](/data/files/Novonarodzheni2.jpg)
![](/data/files/Novonarodzheni3.jpg)
![](/data/files/Novonarodzheni4.jpg)
![](/data/files/Novonarodzheni5.jpg)
![](/data/files/Novonarodzheni6.jpg)
![](/data/files/Novonarodzheni7.jpg)
![](/data/files/Novonarodzheni8.jpg)