Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 29
візитів сьогодні: 5603
візитів всього: 545587
Прогноз погоди
У Житомирі відзначили переможців та учасників виставки-конкурсу малюнків, коміксів та плакатів «Здоровий спосіб життя»
28 листопада 2013 року 09:10

Загальноміська акція, приурочена до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, пройшла 27 листопада 2013 року в приміщені Міського палацу культури. У  рамках акції відбулося запалення стрічки застороги та офіційна церемонія нагородження переможців й учасників виставки-конкурсу малюнків, коміксів та плакатів «Здоровий спосіб життя».

Організатори акції – Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління освіти Житомирської міської ради та міська організація «Товариство Червоного Хреста України». До проведення акції також долучились громадська організація «Перспектива», Всеукраїнська благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» та інші.

Конкурс «Здоровий спосіб життя» є щорічним і проводиться з 2005 року. Цьогоріч на конкурс подано 118 робіт. Загалом його учасниками стали 114 учнів загальноосвітніх шкіл та студентів м. Житомира.

Офіційну церемонію нагородження провела директор Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко.

«Приємно те, що велика кількість малюнків має оптимістичний сюжет, про щасливе та здорове життя, без шкідливих звичок. Виставка проводиться не заради виставки, адже незалежно від того, чи це роботи переможців, чи інших учасників вони упродовж року активно використовуються різними навчальними закладами Житомира, громадськими організаціями для профілактичної роботи серед дітей, молоді та батьків. Перш за все, ми бачимо зацікавленість від дітей», – зазначила під час виступу Ольга Іванівна.

Крім того, директор зазначила, що кожного року збільшується кількість учасників конкурсу. Адже на початку, в середньому, в конкурсі брали участь 30 – 40 осіб.

Ольга Юрченко переконана, що у таких виставках немає переможців і переможених: «Тут всі переможці. Бо всі роботи унікальні. Кожна дитина, молода людина,  яка взялась за пензлик і фарби, олівець показала не тільки своє бачення суспільної проблеми, але також і шляхи її вирішення і на скільки вона є глобальною».

На її думку, дорослим треба вчитися у своїх дітей. «Ми маємо їх не слухати, а чути. Якби ми чули наших дітей, можливо, тоді було б менше проблем із суспільно небезпечними явищами та хворобами, адже саме дорослі створюють умови для виникнення соціальної проблеми, а сама дитина, молода людина стає її жертвою», – зазначає Ольга Іванівна.

Члени експертного журі зізнались, що довго і складно визначали переможців, адже кожна робота по-своєму унікальна.

За результатами конкурсу, перше місце одержала колективна робота дітей Житомирського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ». Також першою стала Анастасія Сорочинська, учениця 10-Б класу Житомирського міського колегіуму з роботою «Боротьба за життя».

Друге місце розділили Артур Мєдвєдєв, учень 5-Б класу ЗОШ № 17 з роботою «Дорога до зцілення» та Яна Ліневич, учениця 10-А класу ЗОШ № 27 з роботою «Чи подякує вам ваша дитина?».

Третє місце одержали Максим Савчук, студент групи 23-а Житомирського будівельного коледжу ЖНАЕУ з роботою «СНІД. Ти повинен це знати!», а також Олександра Средзінська та Марія Воронова, учениці 7-А класу ЗОШ № 26 з роботою «Палити – красу і здоров’я губити».

Від імені переможців, дітей Житомирського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» виступила керівник цього відділення Світлана Сидоренко.

«На жаль, дітки, які працювали над малюнком, не можуть вийти до вас із відкритим обличчям через ті стереотипи, які склались у нашому суспільстві. Але вони серед нас і їх не так багато. Їм потрібна ваша увага і підтримка. Тому давайте будемо толерантними, ставитись до проблем цих дітей з розумінням. Вони такі самі активні, життєрадісні і дуже творчі», – зазначила пані Світлана та подякувала організаторам конкурсу.

Жоден із учасників не залишився без нагороди, зокрема, переможці конкурсу отримали грамоти та подарункові сертифікати на придбання канцтоварів, а всі інші учасники подяки.

 

Управління по зв'язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare