Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5593
візитів всього: 548599
Прогноз погоди
У Житомирі обговорювали гендерні питання
26 листопада 2013 року 19:11

Питання гендерної політики розглядали сьогодні, 26 листопада 2013 року, у Житомирі під час проведення круглого столу на тему: «Поліпшення інтеграції гендерних компонентів у місцевих програмах: моделі взаємодії влади і громади».

«Гендерні питання стосуються кожної родини. Це питання життя, особистих сімейних стосунків, відповідальності батьківства і материнства. Саме тому, ми разом із громадськими організаціями постійно піднімаємо гендерні питання і вивчаємо їх», — підкреслила заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Людмила Сікайло.

У ході зустрічі, на яку завітали представники виконавчого комітету міської ради, громадські організації та експерти з гендерної політики, були обговорені цілі розвитку тисячоліття, прийнятті у 2000 році на саміті Тисячоліття ООН.

Світові лідери визначили нові орієнтири розвитку країн на глобальну перспективу. 189 держав світу, у тому числі й Україна, приєдналася до цього пакту та окреслили для себе першочергові цілі на найближчі роки. Зокрема, подолання бідності, забезпечення якісної освіти впродовж життя, забезпечення гендерної рівності, зменшення дитячої смертності, поліпшення здоров’я матерів, обмеження поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу, сталий розвиток довкілля.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare