Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5610
візитів всього: 552175
Прогноз погоди
Досвід Житомира щодо включення гендерної складової в систему позашкільної освіти визнано одним із кращих в Україні
21 листопада 2013 року 15:03

13 – 14 листопада 2013 року в м. Києві відбулася Всеукраїнська підсумкова конференція «Гендерне бюджетування як інститут реалізації гендерної політики».

Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні упродовж 2012 – 2013 років реалізовувався проект «Гендерне бюджетування на міському рівні», метою якого було вироблення рекомендації та надання дієвих інструментів щодо включення гендерної складової в бюджеті процеси на міському рівні.

В рамках Меморандуму про співпрацю між Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Житомирського міською радою було реалізовано гендерну бюджетну ініціативу «Гендерні аспекти функціонування та фінансування системи позашкільної освіти м. Житомира».

Житомирську делегацію на конференції очолювала Олена Сарно, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради.

У своєму виступі вона зазначила, що гендерне бюджетування є ефективним інструментом покращення підготовки з реалізації місцевих програм розвитку щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків.

Зазначимо, що досвід м. Житомира щодо включення гендерної складової в систему роботи позашкільної освіти за місцем проживання визнано одним із найуспішніших в Україні.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare