Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 39
візитів сьогодні: 5591
візитів всього: 548542
Прогноз погоди
Житомирська влада запропонувала продавцям з вулиць альтернативні місця на ринках
7 листопада 2013 року 18:57

Для того, щоб навести порядок у Житомирі із несанкціонованою стихійною торгівлею потрібен час, проте влада взяла серйозний напрямок на подолання цієї проблеми. Про це розповів заступник Житомирського міського голови Юрій Мойсеєв.

Продавцям, які торгували на вулиці Хлібній та провулку 2-й Житній, були надані місця у ринку «Рада», «Житній ринок» і «Сінний ринок».

«Ми не повинні просто розігнати людей, нічого їм не пояснивши і не запропонувавши альтернативи. Більшість із продавців — це люди похилого віку, для яких така торгівля є суттєвим додатком до пенсії», — підкреслив Юрій Мойсеєв.

Він наголосив, що орієнтуючись на європейські країни, у Житомирі мають бути спеціально відведені місця, де можна займатися торгівлею, а покупців закликав піклуватися про своє здоров’я і не купувати як продукти харчування, так і промислову продукцію із асфальту.

Продавці, які вже другий день торгують своїм товаром на ринку «Рада», говорять, що нові місця їм подобаються, але визнають, що до змін ще не встигли звикнути ні вони, ні їхні покупці.

«Звичайно тут краще стояти, ніж у дворах на Хлібній, де постійно якісь калюжі, багнюка і неприємні запахи. Нам зробили лавки. Я принесла каструлі, одяг, ложки, чашки, книжки та багато інших речей. Можливо, когось щось зацікавить», — розповіла бабуся Віра Кулицька, дістаючи термос із кавою.

Бабуся, як й інші продавці, розуміє, що треба час для того, щоб покупці звикли до їхнього нового місця та сподівається, що влада допоможе з виготовленням і встановленням інформаційної вивіски про місце їхньої торгівлі.

Заступник міського голови акцентував, що така вивіска обов’язково буде і директор ринку навіть готовий зробити спеціальний павільйон — головне, щоб продавці там були постійно.

«Ми вийшли до людей із конкретними пропозиціями, тому і вони поставилися до нас з розумінням. Ми будемо і надалі вести боротьбу із стихійною торгівлею, враховуючи при цьому інтереси продавців і покупців», — зазначив Юрій Мойсеєв.

Провулок 2-й Житній

Вулиця Хлібна

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare