Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5592
візитів всього: 548545
Прогноз погоди
Житомирський гуртожиток для медпрацівників: не підходь – уб’є!
6 листопада 2013 року 19:22

У гумових чоботах і дощовиках доводиться заходити на кухню, щоб приготувати їжу, мешканцям житомирського гуртожитку по вул. 1 Травня, 26.

У гуртожитку, де проживають переважно сім’ї працівників житомирських медичних закладів, уже понад три роки протікає дах. Вода заливає помешкання так, що стіни не встигають висихати.

За словами коменданта гуртожитку Людмили Саприкіної, щоразу, коли йде дощ чи тане сніг, мешканці заставляють відрами, мисками, баліями, застеляють старими матрацами не лише все горище, а й власні кімнати, проте це не допомагає.

«Вода по стінах тече, як водоспад. Від води вже декілька разів замикало проводку. Майже кожного разу через мокрі стіни та підлогу пробиває електричний струм. Мені страшно за життя і здоров’я людей, які змушені жити у таких умовах», — зазначає Людмила Саприкіна.

У будинку проживає понад 300 осіб. Мешканці розповідають, що намагалися робити ремонт у кімнатах, але кожне наступне підтоплення не залишає від оновлення і сліду.

«У нас кухні обладнані електроплитами, які працюють під напругою 360 В. Якщо у цю техніку потрапить вода, може трапитися нещастя. Хоча і зараз мокрі стіни пробивають електричним струмом. Ми боїмося за своїх дітей», – наголосила Світлана Бабич, яка живе на дев’ятому поверсі.

Комендант і мешканці гуртожитку стверджують, що вже неодноразово шукали допомоги і підтримки.

«Ми зверталися до Геннадія Зубка ще тоді, коли він був депутатом Житомирської обласної ради, бо ж у гуртожитку живуть і медпрацівники обласної лікарні. Він відписав нам, що зробити ремонт зобов’язана Житомирська міська дитяча лікарня. Зубко не вказав, де ж у тієї лікарні візьмуться гроші, а коли став народним обранцем, то і взагалі забув про нас», – наголосила Людмила Саприкіна.

Мешканці направили листа головному лікарю Житомирської дитячої міської лікарні, депутату Житомирської міської ради Володимиру Башеку, за клопотанням якого була розроблена проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт гуртожитку. Зокрема, вартість капітального ремонту даху складає 130 тис. грн.

Мешканці сподіваються, що у п’ятницю, 8 листопада 2013 року, під час сесії Житомирської міської ради депутати таки розглянуть їхнє питання і необхідні кошти для ремонту даху виділять із міського бюджету.

Люди хвилюються, що у випадку зволікання, вони не встигнуть освоїти кошти навіть якщо їм їх і нададуть. Адже, щоб зробити якісний ремонт, дах має бути сухим.

«Немає гарантії того, що стіни та стеля не почнуть сипатися взагалі. Одна надія, що пропозицію Володимира Башека підтримають депутати міської ради і ми зможемо відчути себе людьми та врешті-решт відремонтувати дах», – акцентувала мешканка гуртожитку Інна Ольшевська.

Вхід на кухню


 
Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare