Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 512450
Прогноз погоди
У Житомирі піклуються про розвиток дітей
6 листопада 2013 року 19:03

Житомирський приватний Центр раннього розвитку «Гармонія Дитинства» для дітей від 1 до 6 років відсвяткував своє 5-річчя.

Сьогодні, 6 листопада 2013 року, з привітаннями та подарунками для керівника і вихованців у центр завітала заступник Житомирського міського голови Наталія Леонченко.

Вона наголосила на тому, що у Житомирі є різні форми і дошкільної, і середньої освіти.

«У місті функціонують державні дошкільні навчальні заклади, навчально-виховні комплекси, центри розвитку дитини, спеціалізовані центри розвитку дитини у достатній кількості. Гармонійний розвиток дітей у місті Житомир забезпечений на всі 100 %, тим паче, коли створюються та успішно працюють і приватні заклади. У свою чергу, ми підтримуємо здорову конкуренцію та альтернативні форми навчання, щоб нашим дітям було затишно і комфортно», — підкреслила Наталія Леонченко.

Засновник і керівник Центру раннього розвитку «Гармонія Дитинства» Лілія Намєснік акцентувала, що вони і надалі будуть працювати над розвитком дітей та готові переймати досвід у спеціалістів державних установ.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare