Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 24
візитів сьогодні: 5608
візитів всього: 545632
Прогноз погоди
На сесії депутати розглянуть питання реконструкції Старого бульвару
5 листопада 2013 року 18:29

Триває підготовка по реконструкції Старого бульвару. Вже проведено тендер і визначено переможця відкритих торгів. Про це розповіла начальник управління капітального будівництва міської ради Алла Корж.

За її словами, для того, щоб зареєструвати декларацію на проведення капітального ремонту Старого бульвару і як результат – освоїти виділені кошти та здійснити ремонт, необхідно передати земельну ділянку Старий бульвар на баланс Житомирської міської ради.

Це питання неодноразово розглядалося під час засідань постійної комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування. Спочатку був запропонований варіант надання права користування земельною ділянкою Старий бульвар КП «Зеленбуд», згодом — передати ці права Житомирській міській раді.

Перший етап реконструкції передбачає ремонт освітлення, встановлення нових світильників, заміну старого асфальтного покриття на бруківку, гранітних плит, другий етап — ремонт фонтанів, встановлення нових лавок.

«Ми хочемо, щоб у житомирських парках приємно і комфортно було відпочивати. Сподіваємося, що цього ж для житомирян бажають і депутати міської ради. Концептуально нічого на бульварі не зміниться, проте ремонт покращить стан і вигляд парку», — наголосила Алла Корж.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare