Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5593
візитів всього: 548589
Прогноз погоди
Загальноміське прибирання: суботній ранок із мітлами і граблями
2 листопада 2013 року 13:01

Уже третій день триває загальноміське прибирання. Сьогодні, 2 листопада 2013 року, виконавчі органи міської ради, працівники Житомирських КП «ВЖРЕПів» і житомиряни прибирали на вулицях міста Житомир. Долучилися до суботника також перший заступник міського голови Галина Семенець і заступник міського голови Юрій Мойсеєв.

«Більша частина міста вже прибрана. Крім тієї техніки, яка щоденно працює у ВЖРЕПах, сьогодні додатково вийшли на лінії ще 18 одиниць. Від Житомирської міської ради прийшли на прибирання у суботній ранок понад 300 осіб. На жаль, вже третій рік поспіль під час суботників населення приватних секторів не активно долучається до прибирання, хоча звісно є ті, хто із задоволенням допомагають і підтримують», — підкреслила Галина Семенець.

Житомирянка Оксана, яка проживає у приватному секторі, незважаючи на те, що працювала у нічну зміну і лише вранці повернулася додому, приєдналася до прибирання свого приватного сектору. Жінка не лише допомагала підмітати опале листя, а й почастувала працівників компотом.

«Побачила, що люди працюють, і вирішила підтримати. Завдяки таким акціям наше місто стає чистим», — зазначила Оксана.

В. о. начальника КП «Житомирводоканал» Михайло Нечипорук розповів, що їхнє підприємство має 40 об’єктів по місту, прилеглу територію яких працівники прибрали протягом двох днів, а сьогодні долучилися до загального прибирання міста.

По вулиці 1 Травня підмітали та загрібали територію працівники управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради, Будинку культури, КП «ВЖРЕП» № 16 та учні Школи місцевого самоврядування.

«Ми водночас робимо користь і для міста, і для себе — прибираємо і дихаємо свіжим осіннім повітрям. Вчора учні школи місцевого самоврядування прибирали територію біля кінотеатру «Україна»», — наголосила начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Олена Сарно.

5 тис. м2  — саме таку площу доводиться щодня прибирати одному працівнику КП «ВЖРЕПу» № 16. Вони працюють шість днів на тиждень з 6.00 год. до 15.00 год. За словами працівниці цього ВЖРЕПу Людмили Шевчук, часто роботи доводиться виконувати без техніки. Вони сподіваються, що підприємства та мешканці приватних секторів поставляться з розумінням і прибиратимуть власні прилеглі території.

Заступник міського голови Юрій Мойсеєв закликав житомирян активніше долучатися до прибирання, адже суботники здійснюються задля міста та в інтересах житомирян.

Дбайлива житомирянка вийшла пригостити учасників суботника домашнім компотом

Захаращена територія ЛісМашу

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare