Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 24
візитів сьогодні: 5612
візитів всього: 542604
Прогноз погоди
Соціальні картки у Житомирі – напрямок на розширення можливостей
1 листопада 2013 року 11:09

У 2013 році в місті впроваджено соціальні картки, за якими соціально незахищені категорії людей отримують допомогу. Загальна сума коштів, виділених на це з міського бюджету, становить близько 600 тис. грн.

Наразі виготовлено понад 300 карток, на які з міського бюджету за певними соціальними програмами перераховуються кошти. Їх використання обов’язково є цільовим: на медикаменти, гаряче харчування, різні лікарські послуги, серед них – зубопротезування. Використати ці кошти на інші потреби неможливо.

З метою розширення переліку послуг, на які можуть бути використані гроші із соціальних карток вчора, 31 жовтня 2013 року, у Житомирській міській раді пройшла нарада з керівниками підприємств мережевої торгівлі — супермаркетів м. Житомира.

Заступник Житомирського міського голови Наталія Леонченко підкреслила позитивний досвід впровадження соціальних карток і співпраці з торговельними мережами у цій сфері різних обласних міст України.

«Переймаючи досвід інших міст, ми можемо співпрацювати із супермаркетами щодо впровадження соціальних карток і надання допомоги соціально незахищеній категорії людей продуктами харчування», — зазначила Наталія Леонченко.

За її словами, соціальна картка — іменна та матиме спеціальний дизайн, де будуть зазначені логотипи підприємств,  що обслуговуватимуть людей, а також символіка міста Житомира.

Заступник міського голови Юрій Мойсеєв висловив сподівання, що результатами наради стануть конкретні пропозиції та домовленості з торговельними мережами щодо участі у соціальному проекті міської влади, спрямовану на спільний захист найбільш вразливих верст населення міста.

«Ми маємо разом піклуватися про тих, хто потребує допомоги. Сподіваюся, що вже у найближчий час підприємства нададуть свої пропозиції — на яких умовах вони готові співпрацювати та на яку продукцію і послуги надаватимуть знижки», — акцентував Юрій Мойсеєв.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare