Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5603
візитів всього: 545590
Прогноз погоди
У Житомирі активно триває загальноміське прибирання
1 листопада 2013 року 10:03

У Житомирі продовжується загальноміський 3-денний суботник. Сьогодні, 01 листопада 2013 року, на прибирання вулиць міста вийшли працівники житлових і комунальних підприємств, виконавчих органів влади та всі бажаючі представники підприємств і організацій різних форм власності.

На другий день суботника розпочато прибирання вулиць Лесі Українки, Шелушкова, Мануїльського, територію біля кінотеатру «Україна», перехрестя вул. Котовського – Східна, Гоголівська – Шелушкова, сквер по вул. Котовського – Шелешкова, вул. Ватутіна, Шевченка, Бориса Тена, Вітрука. Також сьогодні будуть завершені роботи з прибирання понад 3-кілометрової ділянки по просп. Миру.

Як повідомила начальник управління житлового господарства Житомирської міської ради Світлана Півоварова, до наявної техніки житлових і комунальних підприємств додатково до прибирання міста залучено 18 одиниць спецтехніки – машини для вивезення сміття, пилососи, погрузчики.

Нагадаємо, за розпорядженням міського голови у Житомирі з 31 жовтня по 02 листопада 2013 року триватиме загальноміське прибирання, до якого, крім виконавчих органів влади, працівників житлових і комунальних підприємств, запрошуються також громадські об'єднання та організації, політичні партії, релігійні конфесії, керівники підприємств, установ, організацій, учбові, лікувальні, торговельні і громадського харчування заклади, житлово-будівельні кооперативи не­залежно від їх підпорядкування і форми власності, власники приватних і відомчих житлових будинків, вуличні, квартальні, домові комітети, військові частини, дислоковані на території міста.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare