Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 36
візитів сьогодні: 5593
візитів всього: 548589
Прогноз погоди
У житомирському парку саджали дерева і встановлювали лавки
29 жовтня 2013 року 19:02

Алею біля пішохідного мосту у Парку культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна доповнили нові лавки і саджанці молодих берізок.

Керівництво міста та області і депутати Житомирської міської ради долучилися до саджання дерев. Таку алею житомиряни отримали з нагоди 95-річчя ВЛКСМ.

«Відтепер відпочинок молодих сімей з дітьми, молоді, дідусів і бабусь стане ще комфортнішим і приємнішим. За ініціативи житомирян парки і сквери міста відроджуються. Люди з великим задоволенням приходять і відпочивають в такому озелененому місті», — підкреслив Житомирський міський голова Володимир Дебой.

Переконана у тому, що  житомирські парки і сквери лише будуть покращуватися і депутат Житомирської міської ради Тетяна Шкуропат. Вона сподівається, що запланована реконструкція Старого Бульвару стане поштовхом до розроблення нових ескізних проектів щодо покращення, озеленення і реконструкції місць відпочинку та втілення проектів у життя.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare