Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 38
візитів сьогодні: 5592
візитів всього: 548544
Прогноз погоди
Житомиряни святкують 69-річницю визволення України
28 жовтня 2013 року 11:46

 

З нагоди 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників біля Монумента Слави 28 жовтня 2013 року відбулося урочисте покладання квітів.

Керівництво міста та області, ветерани Великої Вітчизняної війни, учні і студенти вшанували пам'ять тих, хто визволяв Україну від фашистських загарбників.

 «Ще десять місяців після звільнення Житомира точилися жорстокі бої за визволення України. Бажаю ветеранам міцного здоров’я, і щоб у наступному році ми разом могли відзначити ювілейну дату визволення. Наш обов’язок пам’ятати тих, завдяки кому ми живемо», — підкреслив Житомирський міський голова Володимир Дебой.

Війна змінила життя мільйонів українців. Василю Петровському було 13 років, коли почалася Велика Вітчизняна війна. За роки війни він втратив будинок, документи. У боях за визволення України біля міста Львова загинув його тато.

Голова Житомирської обласної ради ветеранів, генерал-майор у відставці Микола Каширін подякував міській та обласній владі за підтримку та наголосив: «Те, що ми святкуємо всі дати, які пов’язані з великою Перемогою — важливо для ветеранів. Така увага доводить, що подвиг дідусів і бабусь не забутий».

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare