Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 45
візитів сьогодні: 5591
візитів всього: 548525
Прогноз погоди
У житомирській дитячій поліклініці відновили роботу басейну
23 жовтня 2013 року 20:13

У житомирській дитячій поліклініці по вул. 1 Травня, 23 знову запрацював басейн. Сьогодні, 23 жовтня 2013 року, оглянули відремонтовані за кошти спонсорів та міського бюджету приміщення та басейн Житомирський міський голова Володимир Дебой, заступник міського голови Олександр Бочковський та головний лікар дитячої міської лікарні, депутат міської ради Володимир Башек.

Декілька років басейн у дитячій поліклініці не працював. Головний лікар Володимир Башек пояснює: головна проблема була у системі подачі теплопостачання та гарячої води. «Система забезпечення тепла була застарілою. Раніше ми працювали в дуже складних умовах, не могли нагріти воду в басейні, натомість платили дуже великі кошти за обігрів. Ми повністю замінили систему водопостачання, циркуляції теплої води та збереження тепла. Тепер для басейну та поліклініки функціонує автономна котельня», – порівнює ситуацію Володимир Башек.

Крім капітального ремонту самого басейну, в залі замінили вікна, всі мережі, провели ремонт покрівлі, за рахунок спонсорських коштів придбано осушувач повітря та покриття на басейн, яке зберігатиме тепло.

Сьогодні басейн вже із теплою водою, чекає на перших відвідувачів. Для збереження тепла накритий спеціальним покриттям. 

Басейн знаходиться на базі Центру реабілітації дітей-інвалідів, тому, підкреслив головний лікар Володимир Башек, у подальшому тут проходитимуть реабілітацію діти із церебральними паралічами та обмеженими можливостями, які перебувають на обліку Центру.

Заняття у воді проходитимуть тричі на тиждень (понеділок, середа, п’ятниця). Вже набрано 2 групи дітей, які мають сколіоз та проблеми з диханням. Дітьми займатимуться 2 тренери. Надалі сподіваються зробити роботу басейну щоденною та залучити більше дітей.

Фахівці наголошують: вправами у воді із дітьми займатимуться спеціалісти. Оскільки басейн є неглибоким, найоптимальніший вік для його відвідування – 6-8 років.

Житомирський міський голова Володимир Дебой був із робочим візитом у цьому приміщенні під час ремонтних робіт. Сьогодні, наголошує, приміщення кардинально змінилося: «Це було понівечене приміщення, яке за короткий термін повністю відновили. Тепер тут займатимуться діти із Центру реабілітації та всі діти міста, яким лікар призначить заняття в басейні в якості додаткових лікувальних чи профілактичних процедур. Я дякую Володимиру Йосиповичу, спонсорам і депутатам, які підтримують подібні ініціативи».

Заняття у басейні розпочинаються вже із сьогоднішнього дня, 23 жовтня 2013 року.

Басейн під час ремонту (лютий, 2013)

Басейн після ремонту:

Для дітей у поліклініці працівники власними силами облаштували кімнату емоційного розвантаження

Управління по зв’язках з громадськістю

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare