Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 37
візитів сьогодні: 5610
візитів всього: 552086
Прогноз погоди
Стихійна торгівля у Житомирі — щоденна боротьба
23 жовтня 2013 року 16:58

У Житомирі щоденно проводиться робота по боротьбі зі стихійною торгівлею

Старший інспектор підрозділу по охороні об’єктів комунальної власності окремої роти міліції УДСО при УМВС України в Житомирській області, лейтенант міліції Дмитро Стаценко розповідає, що основні зусилля в роботі муніципального підрозділу направлені на недопущення незаконної торгівлі на вулицях і майданах міста.

Він акцентує, що житомиряни рідко цікавляться у продавців і власників про дозвіл на торгівлю, сертифікат на продукцію та інші документи.

На запитання, чи має продавець шапок на розі вулиць Хлібна-Гоголівська необхідні документи, він відповів, що документи є у власника, проте ні копій, ні документів сам він не бачив.

Бабуся Галина запрошує скуштувати сметану та молоко, які вона розложила на тротуарі по вулиці Хлібній і покупці охоче погоджуються.

«Люди часто не усвідомлюють небезпеку, купуючи продукти харчування та одяг фактично з асфальту. Ми намагаємося оперативно реагувати на факти виявлення нових місць утворення стихійної торгівлі. Проте житомиряни і самі не повинні створювати попит на таку торгівлю», — підкреслив Дмитро Стаценко.

Міліція разом із представниками департаменту власності та ринкового регулювання Житомирської міської ради і надалі здійснюватимуть контроль та боротимуться з незаконною торгівлею і закликають покупців бути обачними та піклуватися про своє здоров’я.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare