Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 36
візитів сьогодні: 5610
візитів всього: 552114
Прогноз погоди
Територія торговельно-економічного коледжу: дорога чи спортивні майданчики
21 жовтня 2013 року 18:44

До активної роботи закликав депутатів Житомирської міської ради голова постійної депутатської комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування Житомирської міської ради Микола Туфанов під час засідання комісії.

Члени комісії першочергово розглянули питання щодо проведення інвентаризації земельної ділянки Житомирського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету.

За словами в.о. директора коледжу Ліани Кареліної, необхідно окреслити межі навчального закладу, оскільки там, де за старою документацією має бути волейбольний майданчик, нині проходить дорога, а на межі території — будівництво та гаражі. Крім того, забудовники зруйнували частину бетонної огорожі.

Депутат міської ради Олександр Рабинович порадив керівництву коледжу звернутися у міліцію ще до проведення інвентаризації земельної ділянки, оскільки закладу була завдана матеріальна шкода.

На проведення інвентаризації наполягає і депутат Тетяна Шкуропат: «Ми з директором коледжу обійшли всю територію. Її межа повинна бути означена, адже з кожним роком зростає ліцензований обсяг студентів і потрібно забезпечувати належні спортивні майданчики для зайняття спортом».

Заступник Житомирського міського голови Наталія Леонченко підтримала і зазначила, що державний акт, який є у коледжі, зроблений за старим зразком, тому наразі у відповідності до змін у земельному законодавстві будуть проводитися роботи землевпорядників і визначені всі розбіжності.

Микола Туфанов акцентував: «Одні голосували, а ми тепер думаємо, як це все до купи зібрати. Коледжу потрібно допомогти і вирішити питання разом».


 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare