Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 41
візитів сьогодні: 5591
візитів всього: 548539
Прогноз погоди
Працювати у нічний час житомирські підприємства зможуть тільки з дозволу виконавчого комітету
16 жовтня 2013 року 12:09

На засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради 16 жовтня 2013 року затверджено нове Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг на території м. Житомира.

Такий документ дасть можливість відслідковувати розвиток мережі торгівлі у місті, дотримання громадського порядку, тиші та спокою на території Житомира.

У Положенні враховані всі зауваження та пропозиції членів виконкому, зокрема, окреслено, що режим роботи підприємств громадського харчування, розташованих у житлових будинках, встановлюється до 22.00 год. відповідно до рішення Житомирської міської ради від 14.07.11 № 149.

Доопрацьовані і підстави для відмови у встановленні нічного режиму роботи об’єктів торгівлі, заходів ресторанного господарства та сфери послуг.

Відтепер однією із підстав для відмови є наявність документально підтверджених фактів порушень вимог чинного законодавства щодо порядку здійснення господарської діяльності, режиму роботи об’єкта, санітарних норм, громадського порядку і звукового режиму.

«Режим роботи в денний час встановлюється підписанням заяви заступником міського голови. Режим роботи у нічний час буде вважатися встановленим з моменту набирання чинності рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради», – підкреслила директор департаменту власності та ринкового регулювання Житомирської міської ради Вікторія Краснопір.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare