Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 513676
Прогноз погоди
У Житомирі яскраво завершилися Дні польської культури
13 жовтня 2013 року 18:17

Під Всесвітньо відомі музичні композиції у виконанні польського жіночого камерного оркестру сьогодні, 13 жовтня 2013 року, пройшло закриття традиційного українсько-польського заходу – VI Дні польської культури.

На захід завітали заступник Житомирського міського голови Наталія Леонченко, делегації з міста Битом – на чолі із Президентом Даміаном Бартіля та Сілецького воєводства – на чолі із Зигмундом Вільком, а також Віце-консул Генерального Консульства РП у Вінниці Войцех Мрозовський.

Наталія Леонченко зазначила, що концерт дозволив перенестися слухачам у країни Європи, відчути колорит їхньої музики.

«Я дякую колективу за прекрасне виконання та своєрідну подорож у Європу. Сподіваюся, що наступні Дні польської культури у Житомирі відбудуться ще яскравіше і ще на більш високому рівні», – підкреслила заступник міського голови.

Житомирський міський голова Володимир Дебой з найкращими побажаннями передав корзину з квітами для артистів і гостей свята.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare