Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 41
візитів сьогодні: 5610
візитів всього: 552176
Прогноз погоди
Працівники ТТУ відновили ще один тролейбус
12 жовтня 2013 року 10:03

Ще один тролейбус колектив КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» зібрав фактично з металобрухту. Це вже п’ятий відновлений тролейбус, який перевозитиме житомирян.

За словами Житомирського міського голови Володимира Дебоя, за 2,5 роки, крім п’яти відновлених тролейбусів працівниками ТТУ, ще п’ять трамваїв і п’ять трамваїв було завезено з Києва та Вінниці. Таким чином, ТТУ поповнилося на 15 одиниць техніки. За ринковими цінами вони коштували б понад 35 млн. грн.

«Щиро дякую працівникам ТТУ за їхню важку роботу для блага міста і житомирян. Сподіваємося, що зможемо відновити ще декілька тролейбусів і трамваїв», – зазначив мер Житомира.

Вже у найближчий час колектив ТТУ запустить ще один тролейбус і планує до нового року відремонтувати один старий трамвай. Про це заявив начальник КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Олег Таможський.

«Колектив важко працював над тим, щоб відновити тролейбус, проте ми ставимо собі за мету – збільшити потужність підприємства. Будемо йти до цієї цілі», – акцентував Олег Таможський.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare