Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 34
візитів сьогодні: 5530
візитів всього: 477301
Прогноз погоди
Мер Житомира зустрівся з делегацією Палестини
8 жовтня 2013 року 14:41

Сьогодні, 8 жовтня 2013 року, Житомир відвідала делегація Посольства Палестини.

Житомирський міський голова Володимир Дебой разом із заступниками Наталією Леонченко та Юрієм Мойсеєвим провів робочу зустріч із делегацією Палестини.

Надзвичайний і Поважний Посол Палестини в Україні Мохаммед Аль-Асаад підкреслив, що їхня сторона зацікавлена у розвитку відносин між Палестиною та Україною в цілому і зокрема, з містом Житомиром.

Близько 3 тис. палестинців проживає на території України. Значна частина з яких – бізнесмени і студенти. Посол наголосив, що у Палестині високо цінують освітні заклади України та мають намір співпрацювати і з Житомирським державним університетом ім. І. Франка.

Мер Житомира акцентував, що такий візит знайомства є дуже важливим і місто розгляне пропозиції делегації щодо подальшої спільної роботи.

«Нам приємно мати зустріч із делегацією Палестини. Особливо приємно, коли делегація подає конкретні пропозиції щодо співпраці. Сподіваємося, що ми зможемо співпрацювати у напрямку розвитку промисловості, освіти, туризму, медицини Житомира», – зазначив Володимир Дебой.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare