27 серпня 2009 року у прес-центрі Житомирський міський голова В.Т.Шелудченко вітала жінок м.Житомира – Ганну Федорівну Давидюк, Лідію Миколаївну Дубовченко, Тересу Мар’янівну Запольську, Цезарію Францівну Клімашевську, Тетяну Георгіївну Марченко, Любов Петрівну Новицьку, Ольгу Василівну Федорчук - з присвоєнням їм Почесного звання «Мати-героїня».
За дорученням Президента України В.Т. Шелудчено вручила багатодітним матерям посвідчення та державні знаки «Мати-героїня».
Прес-служба міської ради
За дорученням Президента України В.Т. Шелудчено вручила багатодітним матерям посвідчення та державні знаки «Мати-героїня».
Прес-служба міської ради
![](/data/files/Maty Heroinya 001.jpg)
![](/data/files/Maty Heroinya 005.jpg)
![](/data/files/Maty Heroinya 006.jpg)
![](/data/files/Maty Heroinya 007.jpg)